fbpx

Art Studio Event specjalizuje się w budowaniu dekoracji scenicznych od wielu lat. Mamy doświadczenie, wiedzę i doskonałych specjalistów, którzy pomogą Ci skomponować idealną oprawę Twojego przyjęcia. Oprócz gotowych scenografii tematycznych i dekoracji na przyjęcia, mamy dla Ciebie także propozycję wypożyczenia ich elementów. Nasze aranżacje składają się z całego szeregu komponentów; sceneria Alicji w Krainie Czarów nie może obejść się bez Kapelusznika, białego Królika, czy postaci Królowej Kier. Piraci z Karaibów nie popłyną bez kapitana Jacka Sparrowa, nie może też na pokładzie zabraknąć żagli, okrętowego steru czy drewnianych beczek z prochem. Każdą z tych sylwetek i przedmiotów możesz mieć na swoim przyjęciu w całościowej oprawie eventowej, ale masz też tę wyjątkową okazję, by wypożyczyć pojedyncze dekoracje sceniczne. Dlaczego nie skomponować własnej aranżacji? Nasi Klienci często stanowią dla nas inspirację, podsuwają ciekawe pomysły, które my wdrażamy tworząc nowy projekt.

Jazz dekoracje sceniczne
Podwodny Świat dekoracje tematyczne
Chiny dekoracja eventowa Łódź

Pojedyncze dekoracje eventowe powstające w naszych pracowniach świetnie urozmaicą każdą imprezę. Wyróżnia je autentyzm odwzorowania, dokładamy bowiem starań, by użyte materiały oddawały charakter przedmiotu czy postaci. Wykonanie w technologii trójwymiarowej nadaje efekt realności; świecące meduzy z podwodnego świata aż kuszą, żeby je dotknąć, a słonie zapraszają na afrykańskie Safari. Każda nasza dekoracja eventowa  wykonana jest tak, by była trwała, mobilna i łatwa w montażu. Dlatego wypożyczając poszczególne elementy scenografii tematycznej możesz być pewny, że szybko uda się je zainstalować i bez trudu wkomponować w ukształtowaną przez Ciebie przestrzeń.

Zajrzyj do naszej składnicy rozmaitości wszelakich i skomponuj wystrój, który podkreśli charakter Twojej uroczystości i dodatkowo pozwoli Ci na ekspresję własnej twórczości. Wypożycz na swoją imprezę nasze dekoracje tematyczne, a zobaczysz jak łatwo można ze zwykłego spotkania towarzyskiego uczynić niezapomniane wydarzenie.