Zabierz swoich gości do krainy fantazji z Art Studio Event!

Urodziny, imieniny, rocznice, niewielkie uroczystości i spotkania rodzinne organizowane w domu, w mieszkaniu oraz w ogrodzie mogą znacznie różnić się od dotychczasowych spotkań. W tych wyjątkowych chwilach możesz zabrać swoich gości do krainy fantazji, wymarzonego świata, gdzie pozwolić im na chwilę relaksu, zapomnienia, beztroskiego śmiechu. Wystarczy, że wybierzesz scenerię i oryginalne dekoracje ze składnicy, a resztę powierzysz nam.

 

Art Studio Event – zamienimy Twoją przestrzeń

Chcesz zabrać swoich gości do Krainy Lodu? Może zaprosisz ich do świata Piratów z Karaibów?  A może przeniesiecie się do PRL-u i ożywicie wspomnienia z tamtych czasów? Jeśli uwielbiacie podróże, możecie urządzić w swoim salonie małą Wenecję lub spędzić niezapomniane chwile w egipskim klimacie.

 

Niezależnie od tego, który temat wybierzesz, dołożymy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania i wymagania oraz by zaskoczenie Twoich gości było ogromne, a uśmiech szeroki!

Art Studio Event – wiemy jak

Pracownicy naszej agencji posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu oprawy różnego rodzaju wydarzeń, spotkań, uroczystości. By pomóc Wam stworzyć niezwykłą atmosferę przygotowaliśmy:

– 30 gotowych tematów scenograficznych (tła, plansze, napisy okolicznościowe) lub możliwość skomponowania własnej scenerii,

  • możliwość instalacji w domu i w ogrodzie każdej wybranej aranżacji,
  • zbiór dekoracji, mebli, elementów 2d, 3d podkreślających charakter i klimat wybranej scenerii,
  • stoły, krzesła, parasole, namioty, girlandy, świetlne, oświetlenie architektoniczne,
  • profesjonalne nagłośnienie.

Przywieziemy, zamontujemy, ustawimy, odmienimy i zaczarujemy. Potrzebny nam będzie tylko…Twój prąd.

 

Stwórz z Art Studio Event niezapomniane i oryginalne przyjęcie!