Agencja Art Studio Event – niezapomniana oprawa eventów!

Art Studio Event to wyjątkowa oprawa eventów dla najbardziej wymagających klientów!

Nasza specjalność to niesamowite scenografie tematyczne na różne eventy. Dla naszych klientów przygotowujemy aranżacje i dekoracje, które wyróżniają się oryginalnym wyglądem, tworząc niezwykłą atmosferę podczas eventów.

Razem z nami Twój event może wejść na całkowicie nowy poziom – zachwycisz gości, wyróżnisz się na tle konkurencji i zadbasz o swój wizerunek. Z nami to jeszcze łatwiejsze!

Art Studio Event – oprawa eventów to nasza specjalność

Odpowiednia oprawa eventów może zmienić wszystko – w naszej agencji doskonale o tym wiemy, dlatego dla klientów przygotowaliśmy tak wiele scenografii tematycznych, dekoracji oraz innego rodzaju atrakcji przeznaczonych na wydarzenia biznesowe, marketingowe czy okolicznościowe.

Interesują Cię piraci lub klimaty retro? A może chcesz urządzić imprezę przypominającą karnawał w Rio? Szukasz pomysłu na świąteczne przyjęcie? Razem z nami urządzenie niezapomnianych eventów jest naprawdę bardzo proste.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje wypożyczenie wybranej scenografii oraz profesjonalnego sprzętu, a także dostawę oraz montaż, dzięki czemu zorganizowane przez Ciebie wydarzenie na pewno będzie niezwykłą atrakcją dla każdego z gości!

W naszej ofercie znajduje się również atrakcja muzyczna MELOBIKE – rowery, które przy jeździe odgrywają największe hity polskiej muzyki. To oryginalna zabawa na różne wydarzenia!

Art Studio Event – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

W Art Studio Event posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu oprawy eventów dla klientów z całego kraju. Niezależnie od tego, czy planujesz urządzić akcję promocyjną, piknik firmowy czy wystawny bankiet, jesteśmy gotowi do pomocy w realizacji Twoich projektów.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszmi usługami jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na nie wyczerpująco i pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań na Twoje eventy, aby były jedyne w swoim rodzaju.

Art Studio Event – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie!